• hilafet isteyen 4 kadın gözaltına alındı

  5.
  Yetmez ama evet dedirten olaydır. Türkiye cumhuriyeti laiktir, laik kalacak. Her zaman derim, herkes gelip geçici ama Türkiye cumhuriyeti kalıcıdır..

  Ayrıca bu söylemi yapan zat bir erkek için zamanında Müslümanlığı bırakıp hristiyanlığa geçiş yapmıştır. Sonra bi kapandı, tekrar açıldı yani şu an omurgasız gibi ne yaptığını bilmiyor.

  Bir de, bu ülkenin yarısından çoğu müslüman, müslümanlara özel bir şiddet mi uygulanıyor da, “bu ülkede her şey olabilirsin ama müslüman olamazsın” gibi söylemde bulunuyor. Vallahi mal bu kadın ya, katıksız mal hem de.. iyice sıyırdı garibim..
  24 -4 ... queenn of darkness
 • ypgli teröristin chp tarafından mecliste ağrlanmsı

  9.
  Sözlükte şu son zamanda iyi chp düşmanlığı yapılıyor. Ta 2012’de olan olayı, 2019’da olmuş gibi gösteriliyor, vallahi bravo ya. belli ki bi yerlerden iyi para alıyorsunuz ki sürekli chp ile uğraşıp duruyorsunuz. Hayır bir de vatan millet Sakarya naraları atıp akp’nin zamanında teröristlerle masaya oturup anlaşma yaptığını da hiç eleştirmiyorsunuz, habire CHP’yi gömüp duruyorsunuz, pes!

  Ulan geçen Pervin buldan açıklama yaptı, Kandil’e Erdoğan’ın izni ile gittik diye. Azıcık onu konuşun be.. yok ama yapmazlar, illa chp olacak, o eleştirilecek o da olmadı hunharca hakaret edilecek..

  Maşallah size, tam gaz devam...
  14 -1 ... queenn of darkness
 • liselilere laf yok lan

  5.
  Niye laf edelim lan? Hepsi bizim kardeşlerimiz, severiz yani. Hangimiz zamanında liseli olmadık ki? Yerim hepsini.
  13 -2 ... queenn of darkness
 • sözlükteki herkesin liseli olduğu gerçeği

  6.
  Bana ya abla ya da teyze diyorlar valla. Onlara buradan sevgilerimi gönderiyorum, canlarım. Sizi bilemem tabii.
  10 -2 ... queenn of darkness
 • norveç denince akla gelenler

  359.
  Kaliteli black metal grupları.

  mayhem burzum dimmu borgir darkthrone emperor Gibi gibi.. maşallah, her biri de şahane black metal şarkıları yapmışlardır. Severek dinliyoruz kendilerini efendim, devam...
  10 ... queenn of darkness
 • türkiye uzay ajansının işe alım ilanı vermesi

  12.
  Uzayda tozlar mı alınacak ki temizlik işçisi alımı olsun anlamadım ben amk devrelerim yine iptal oldu ya. Ulan valla bunlar bizimle iyi kafa buluyor he.. neyse, ben de yapayım bi başvuru belki onaylanır, uzaya giderim neme lazım.
  Millet aç aç, uzaya değil de Türkiye’ye işçi alımı olsun. Üf ya, yine sinirlendim..
  15 -1 ... queenn of darkness
 • sor bana pisman miyim

  10.
  On ikinci nesil yazar.

  https://m.uludagsozluk.com/e/44473983/

  Çok ayıp, hiç yakıştıramadım müslüman kardeşim. Abla diyordun ne oldu da şimdi u dönüşü yaptın? insan ablasına saygıdan yine şu görseli yapıştırmaz oraya. Çok kırıldım, çook..
  14 ... queenn of darkness
 • sat sat bitmiyor ne komünist ülkeymişiz

  2.
  Akpli bakanın söylemi ise, şaşırtmamış olandır. Satmaya meraklı bir parti mevcut ülkemizde zaten. Araplara toprak satmaktan zevk duyanlar CHP’yi eleştiriyor, “ülkede bi dikili taşınız yok” diye. Siz de sata sata bi hal oldunuz maşallah.
  Neyse, şimdi gizli hdpli, çakma Atatürkçü oluruz karşı çıkarsak amk.
  13 -3 ... queenn of darkness
 • ormanları yakın talimatı veren pkklı öldürüldü

  5.
  Günün güzel haberi. Yetmez ama evet. Ateşin çocuklarıyız diye hava atıyorlardı amk, havanızı alırlar böyle işte. Ohh, sefam olsun.

  Wonderfull.
  14 ... queenn of darkness
 • bazı yazarların fetöcü olması

  54.
  Her akplinin geçmişte muhakkak fetö bağlantısı vardır çünkü akp’yi akp yapan, bu zamanlara getiren fetönün bizzat kendisidir. Yani, bize bilmediğimiz bir şeyi söyleyin, bunları biliyoruz...

  Ayrıca, zamanında fetöye küfür ettiğimizde bu yazar bize hunharca hakaret ediyordu, bir de tiamat vardı, ikisi bir olup millete saldırırlardı. Unutmadık hiçbirini efendim, size de unutturmayız. Hadi oynamaya devam...
  19 -2 ... queenn of darkness
 • kemalistlerin geri kafalı olduğu gerçeği

  4.
  En aydın kesime geri kafalı diyen de ne bileyim ya. Kes sesini dinci aşırı muhafazakar akpli.
  14 ... queenn of darkness
 • feministler salak mıdır

  1.
  Feminizm adı altında şaklabanlık yapanlar salaktır, has feministleri severiz hepsi eşitlik için uğraşan kadınlarımızdır en nihayetinde.

  Kadının yoksa parası, amıdır kumbarası gibi söylemleri yapanlar feminist değil, ilgi budalası tiplerdir, itina ile duyurulur.
  13 -1 ... queenn of darkness
 • ciddi ciddi maymundan geldiğine inanmak

  296.
  Ciddi ciddi topraktan yaratıldığına inananlar var bir de, bu daha ilginç.
  14 ... queenn of darkness
 • tahtımı tacımı verirm devletime sığınanları vermem

  6.
  Her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyen adamdan şaşırtmayan söylemdir. Türk milletine değil de Araplara sahip çıkıyor. Kalite ortada daha da bir şey söylemem.

  Ayrıca tahtını da tacını da vermez, koltuk onun için daha çok ön planda maalesef.
  15 ... queenn of darkness
 • ateistler sadece islama saldırıyor yea

  3.
  Tipik müslüman söylemi. Demek ki islamın eleştirilecek yönleri var ki eleştiriliyor. Ayrıca, eleştiri ile saldırmak ayrı şeyler, ilk önce bunu çakozlayın..
  15 -1 ... queenn of darkness
 • elma yendi diye olay çıkaran allah

  6.
  O elma bi kere yasaktı, ondan olay çıkardı allahcım. Çok da gitmeyin üzerine lütfen. Yasaklar çiğnenmez kafirler, çiğnersen yamulursun, cezalandırılırsın. Ayıp ya.
  17 -1 ... queenn of darkness
 • fahrettin koca

  460.
  Bundan 2 ay öncesinde bu bakana laf ettiğimizde bize her şeye muhalifsiniz, size de bir şey beğendiremiyoruz dendi hep. Aha görün işte ne olduğunu. Adam aylarca milletten vaka sayısını gizledi, pandemi sürecini bence çok kötü yönetti o da yetmedi Twitter’da ahkam kesti ama onun söylemlerine uymayan kişilere sesini çıkaramadı.

  Şu an cenazeler, kongreler gırla gidiyor, çok cesaretliyse cidden sesini çıkarsın? Ama olmaz sonuçta o da güçlünün yanında yer alıyor elbette. Sayın bakan, başta da samimi değildin, sonda da. Hadi geçmiş olsun.
  18 ... queenn of darkness
 • hdpyi kapatırsak oyları başkasına gider sorunsalı

  5.
  Hdp’nin varlığı akp’nin işine yaradığı için çok da düşünülmemesi gereken sorunsaldır. Bakın bi partiye PKK’nın siyasi ayağı diyoruz hepimiz, millet buna tepki gösteriyor, hunharca haykırılıyor ama halen akp hdp’yi kapatmıyor ve akp’nin şu an yapmak isteyip de yapamayacağı şey yok. istese Cb yapar ama yapmıyor, nedeni de doğudaki hdp sempatizanı Kürtlerin yüzünden.

  Az mantıklı olan akp’nin çıkarları için her şeyi yapacağını anlar. Ulan doğuda akp’den başka ciddi anlamda oy alan parti var mı Türkiye’de? Yok. Hdp ve akp’nin kaleleri işte, kaleleri de yıkmak istemiyorlar doğal olarak.

  Ama akp çıkıp PKK’nın inlerine girdik deyince de bazı kişiler iyi coşuyor, akpliler vatansever ilan ediliyor, halkımız çok saf bu konuda. Neyse, Silivri esprisi yapanlar gelir birazdan..
  16 ... queenn of darkness
 • seksi sözlük kızlarının hiç foto atmaması

  3.
  O konuda seksi sözlük kızlarına ben de çok kırgınım kanka. Bazı seksi şeyler de facetime aracılığıyla birbirlerine vücutlarını sergiliyormuş, ben de başkalarının yalancısıyım valla..

  Subhanallah yine günaha girdik ya, tövbe..
  13 -1 ... queenn of darkness
 • espri için açılan başlıkta laf sokmaya çalışmak

  6.
  Çok ayıp ediyorlar sayın yetkili. Şiddetle kınıyorum onları.
  16 -2 ... queenn of darkness
 • yeni şeyler getiriyorum